Top Panel

مقاومت مردم بحرین

image

بسم الله الرحمن الرحیم

مقاومت مـردم بحـرین تا ظهور امام مهدی(عج) ادامه دارد

وَلَا تَقُولُوا لِمَن یُقْتَلُ فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ وَلَٰکِن لَّا تَشْعُرُونَ * وَلَنَبْلُوَنَّکُم بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ ۗ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ * الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

بار دیگر رژیم آل خلیفه با اعدام مظلومانه سه جوان بـحرینی مهر تاییدی بر وحشی گری های خود زد؛ظلم بی حد و حصر رژیم آل خلیفه تنها به قتل و کشتار این سه جوان بحرینی ختم نشد، بلکه مسئولان این رژیم حتی از تحویل پیکر این سه شهید به خانواده های آنها خودداری کرده و در اقدامی کاملا خودسرانه آنها را در قبرستان «ماحوز» دفن کردند،رژیمی که در این سال ها درگیر انقلاب مردمی در بحرین است به خیال خود با ریختن خون انقلابیون و زندانی کردن آنان میخواهد مقابل سیل خروشان انقلاب مردم ایستادگی کند . . .

اما همین خیال باطل قاتلان آل خلیفه آنان را به سوی تباهی و نابودی پیش میبرد، آل خلیفه باید بداند این جوانان نمرده و هرگز نمی‌میرند بلکه خون آنها که ظالمانه ریخته شد با قدرت بیشتر در رگ‌های آزادگان و افراد غیور در جریان است تا ریشه ظلم و طغیان را خشکانده و قاتلان را قصاص نمایند.

آل خلیفه بداند شیعیان بحرینی با اقتدا به سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و با ایمان به نصرت اللهی و وعده حق خداوند که فرمود :«و نرید وان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم وارثین ] و نمکن لهم فی الارض ...» (1)اراده ما بر این است که بر مستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنها را پیشوایان و وارثین زمین قرار دهیم، و حکومت آنها را در زمین پابرجا بسازیم. بر علیه ظلم ظالمان قیام کرده اند هرگز زیر بار ذلت نخواهند رفت و در این مکتب و تفکر مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است و شهادت افتخاری است بزرگ برای کسانی که امـام حسین (ع) را الگو راهشان قرار داده اند!

و ان شاالله به لطف خداوند رسیدن آن وعده اللهی و ظهور منجی حقیقی بشریت حضرت مهدی (عج) دور نیست و مقاومت شیعیان تا ظهور حضرت مهدی(عج) ادامه خواهد شد و عاقبت بهار ظلم به دستان حیدری امام زمان(عج) خزان خواهد شد چنان که پیامبر اکرم فرموده اند: مهدی آن چنان رفع ستم از ستمدیدگان میکند که اگر حق کسی زیر دندان کسی باشد، آن را پس می گیرد و به صاحب حق باز میگرداند.

ما جوانان فعال مهدوی نیز شهادت این سه جوان به دست آل خلیفه را به پیشگاه امام زمان (عج)، امام خامنه ای و تمامی مومنان بحرینی و شعیان جهان و  به خصوص خانواده‌های این سه شهید عـزیز  تبریک و تسلیت عرض میکنیم و مراتب همدردی و همدلی خود را با برادران عزیزمان در کشور بحرین اعلام میداریم.

به امید ظهور مولا و سرومان حضرت حجت (عج) که صدالبته نزدیک است

#مقاومت_تا_ظهور
#بحرین

#بسیج_دانشجویی_دانشگاه_آزاد_بابل