Top Panel


به گزارش خبر گزار gskhatam.ir :

اختتامیه اردویِ جهادیِ تابستان95 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بابل امروز 95/11/4 با حضور معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی استان و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان برگزار شد.

  مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بابل با تشکر از همه یِ جهادگرانِ دانشجو اظهار داشت: اردوهایِ جهادی نباید مختص به تابستان باشد و باید در همه یِ فصل هایِ سال بصورت پرشور برگزار شود.
ایشان به جهاد در همه یِ عرصه ها بخصوص در عرصه های پزوهشی و علمی اشاره کردند و بیان داشتند: بسیجیان دانشجو باید دارایِ معدل الف و برایِ دیگران الگو باشند.

  آقایِ سجاد مهدی پور فرمانده حوزه خاتم الأنبیاء (ص) نیز بیان کردند: به امید روزی که دیگر در کشور مشکلات فرهنگی و عمرانی نداشته باشیم تا بتوانیم به اردوهایِ جهادی توسعه بدهیم وآن را به بیرون از مرزها بکشانیم.
مهدی پور در پایان سخنانشان از اردویِ چند روزه در ایام عید خبر دادند که قرار است توسط بسیجیان دانشگاه آزاد واحد بابل برگزار شود.

  آقایِ سادات کرمی معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی استان نیز در ادامه ی مراسم با اشاره به روحیه جهادی امام علی (ع) ، آن بزرگوار را الگویی شایسته برایِ دانشجویان دانسته و افزود: بسیجیان هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی نباید از میدان خارج شود و همیشه باید در تمام عرصه ها حضور داشته باشند ، بخصوص در عرصه هایی که در ان مشکلات زیاد است.
ایشان افزودند که بسیجیان باید مانند پیچ و مهره باشند ، هر کجا مشکلی هست در آنجا حضور پیدا کنند و آن مشکل را برطرف کنند،هرچند امکانات کم و تحت فشار باشند.
وی به تشکیلاتی بودن کار بسیج اشاره کردند و آن را یکی از مهم ترین ارکان کلی دانستند.
درپایان نیز به بسیجیان تذکر دادند که انها باید با بقیه فرق داشته باشند...

  و در انتهایِ مراسم با اهدایِ لوحِ یادبود از جهادگران دانشجو و بسیجی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

*خبرگزاری سایت حوزه خاتم الأنبیا(ص)_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل*